Помогите срочно!!! Даю 70 баллов!!! Пожалуйста!!! Желательно с объяснением!!! Если нужен перевод

напишите!!! 1) Складіть рівняння реакцій: CO2+H2O (фотосинтез) - ? CH3OH+O2 - ? CH3COOH+KOH - ? C2H4+CL2 - ? 2) Виведіть молекулярну формулу насиченої одноосновної карбонової кислоти, відносна молекулярна маса якої рівна 88; 3) Який об'єм вуглекислого газу (н.у.) утвориться при згорянні 11,5 г метанолу? 4) Вуглеводень містить у своєму складі 85,71% Карбону. Відносна густина його за киснем рівна 1,75. Виведіть формулу цього вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Шихунов Тимур.

Привет!

1) 6 CO2 + 6 H2O (фотосинтез) = C6H12O6 + 6 O2

2 CH3OH + 3 O2 = 2 CO2 + 4 H2O

CH3COOH + KOH = CH3COOK + H2O

C2H4 + Cl2 = C2H4Cl2

2) Общая формула для одноосновных карбоновых кислот = CnH2nO2

12n+2n + 32 = 88

14n + 32 = 88

n= 4

Формула - C3H7COOH

3) 2 CH3OH + 3 O2 = 2 CO2 + 4 H2O

m(CH3OH) = 11.5 грамм

n(CH3OH) = 11.5/32 = 0.36 моль

Так как метанол и углекислый газ находятся в молярном соотношении 2 к 2 , то углекислого газа образуется тоже 0.36 моль

v(CO2) = 0.36×22.4= 8.064 литров

4) D(O2) = 1.75

M(углеводород) = 32×1.75 = 56 г/моль

w(C) = 85.71%

m(C) = 56×0.8571 = 48

n(C) = 48/12 = 4 атома углерода

56-48 = 8 - атомов водорода

Формула - C4H8