Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин:

Ba-BaO-Ba(OH)2-BaCl2-Ba(OH)2-BaO 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Ярослав.

2Ba+O2=2BaO

BaO+H2O=Ba(OH)2

3Ba(OH)2+2AlCl3=3BaCl2+2Al(OH)3

BaCl2+2KOH=Ba(OH)2+2KCl

Ba(OH)2=BaO+H2O