У розчині масою 264 г міститься 52 г кислоти. Визнач масову частку кислоти у цьому розчині.

Обчислюй з точністю до тисячних. У відповіді запиши число. Наприклад: 0,221. Відповідь: масова частка кислоти дорівнює .

Ответы на вопрос

Отвечает Гамзин Дмитрий.

Массовая доля растворенного вещества , выраженная в долях единицы, показывает отношение массы растворенного вещества к массе раствора:

ω = m(в-ва)/m(p-p) = 52/264 = 0,197