9.обчисліть відносну малекулярну масу та масові частки елементу у сполуці що має формулуAl203.


Ответы на вопрос

Отвечает Хитрых Боря.

Ответ:

Объяснение:

Mr (Al2O3) = 27*2 + 16*3 = 102

W (Al) = 54/102 = 0.52 (52 %)

W (O) = 48/102 = 0.47 (47%)