Знайти масу магній оксиду ,який утворився при взаємодії магнію масою 24 г з киснем.


Ответы на вопрос

Отвечает Барановський Владислав.

Ответ: 40 г

Объяснение:

Уравнение:

2Mg + O2 = 2MgO

Дано:

m(Mg) = 24 г

M(Mg) = 24 г/моль

M(MgO) = Ar(Mg) + Ar(O) = 24 + 16 = 40 г/моль

Решение:

n(Mg) = m/M = 24/24 = 1 моль

N(Mg) = n(MgO) = 1 моль (так как одинаковые коэффициенты перед веществами)

m(MgO) = n*M = 1*40 = 40 г