Закінчіть молекулярне рівняння реакцій запишіть повне і скорочене йонні рівняння

Na2CO3+H2SO4=Na2SO4+CO2+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюкова Алиночка.

Ответ:

Na2CO3 + H2SO4 = Na2SO4 + H2CO3

Na2SO4 + H2SO4 = Na2SO4 + CO2 + H2O

2Na(+) + CO3(2-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + CO2 + H2O

CO3(2-) + 2H(+) = CO2 + H2O

Объяснение: