Яку масу міді (кг) можно отримати відновленням 144 кг куприту (СиО) чадним газом?


Ответы на вопрос

Отвечает Буйко Вадим.

Ответ:

115.2 кг

Объяснение:

Пишемо реакцію

CuO + CO = Cu + CO_2

Рахуємо масу міді

m(Cu) = \dfrac{m(CuO) \cdot M(Cu)}{M(CuO)} = \dfrac{144 \cdot 64}{80} = 115.2\;kg