!ПОМОГИТЕ! НЕ ПОНИМАЮ! 4). Для консервування огірків, помідорів, кабачків готують маринади з

дотриманням певного вмісту солі, цукру, оцту у воді. Для їх приготування необхідно знати масу розчиненої речовини (розчинених речовин) та масу води. Яка маса натрій хлориду (кухонної солі) і води потрібна для приготування розчину масою 5 кг з масовою часткою солі 5 % ? 5). Яку масу солі слід розчинити у воді масою 540 г, щоб отримати розчин з масовою часткою розчиненої речовини 10 %? 6). У морській воді масова частка солей становить приблизно 13,4 %. Яку масу морської солі можна здобути повним випарюванням 5 кг такої води?

Ответы на вопрос

Отвечает Кишкун Кирилл.

4) 5*5/100=0,25 кг соль, 5-0,25=4,75 кг вода

5) (540*10/100)/(1-10/100)=60 г

6) 5*13,4/100=0,67 кг