Обчисліть кількість МОЛЕКУЛ, що міститься в йоді масою 50,8 г?(округлювати до тисячних)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Алсина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(I2) = 50,8 г

М(I2) =254 г/моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(I2)

n(I2) = m / M = 50,8 / 254 =0,2 моль

N(I2) = Na *n = 6,02*10²³ *0,2 = 1,2*10²³ молекул

Отвечает Ревин Арсений.

M (I2) = 254 г/моль

NA = 6,02 × 10²³

n = m / M = 50,8 / 126 = 0,2 моль

N (молекул) = n × NA = 0,2 × 6,02 × 10²³ = 1,2 × 10²³