Обчисліть об'єм : а)у 2г бутану; б)у 0,5 моль етану.


Ответы на вопрос

Отвечает Мурашева Таня.

Ответ:

Объяснение:

а) n(C4H10)=m/M=2/58=0,03 моль

V=n*Vм=0,03*22,4=0,672 л.

б) V(C2H6)=n*Vм=0,5*22,4=11,2 л.