Яка кількість речовин вуглекислого газу містить 3,01*10²³ молекул?


Ответы на вопрос

Отвечает Суздальцева Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(CO2)=3,01×10²³ молекул

ν(CO2)-?

Розв*язок:

ν(CO2)=N(CO2) / Na

Na=6,02×10²³моль⁻¹

ν(CO2)=3,01×10²³ /6,02×10²³=0,5 моль

Відповідь: ν(CO2)=0,5 моль