Об’єм амоніаку NH3 при нормальних умовах дорівнює 448л. Обчислити масу цієї порції газу.


Ответы на вопрос

Отвечает Печенькин Рома.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(NH3)=448 л

m(NH3)-?

ν=V/Vm , Vm=22,4л/моль

ν(NH3)=448л /22,4л/моль =20моль

m=ν×M , M(NH3)=14+3×1=17г/моль

m(NH3)=20моль × 17г/моль=340 г

Відповідь: m(NH3)=340 г