Маса 1л газу за нормальних умов дорівнює 1, 251г. Обчисліть густину цього газуза воднем​


Ответы на вопрос

Отвечает Полуянович Кирилл.

Ответ:

14

 

Объяснение:

1. Визначаємо молярну масу поки що невідомого газу:

2. m /M = V / Vm  Звідси:   M = m  * Vm  / V  

М = (1,  251 г * 22, 4 л/моль) / 1 л = 28, 02 г/моль ≈28г/моль (що відповідає молекулі азоту (14*2 = 28))  

3. Знаходимо відносну густину газу (азоту) за воднем:

D Н2 (N2)  = (28 г/ моль ) / (2 г/ моль) = 14  (це свідчить, що азот у 14 разів важчий, ніж водень