Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, відносна густина пари якого за повітрям дорівнює 3,45, а

масова частка Гідрогену в ньому - 16 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

Объяснение:

M(CxHy)=29×3.45=100г/моль

12x : y = 84 : 16

x : y = 84/12 :16/1

x : y = 7 : 16

Формула С7Н16