Задача 3. До розчину масою 85 г з масовою часткою солі 13% долили 25 г води. Яка масовачастка

утвореного розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорощук Александр.

Ответ:

m соли = 85*0,13 = 11,05, W массовая доля = m соли\m раствора*100% =      ( 11,05\85+25)*100% = 11,05 %

Объяснение: