Срочно нужно решить задачу обчисліть масу солі яка утворилася внаслідок взаємодії хром(III)

хлориду з сульфатною кислотою масою 29.4г​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Назар.

Дано:

m(H2SO4)=29,4 г

Найти:

m(Cr2(SO4)3)=?

Решение:

2CrCl3+3H2SO4=Cr2(SO4)3+6HCl

n(H2SO4)=m/M=29,4 г:98г/моль=0,3 моль

M(H2SO4)=1*2+31+16*4=98г\моль

n(H2SO4)=n(Cr2(SO4)3)= 0,3*1/3=0,1 моль

m(Cr2(SO4)3)=n*M=0,1 моль*392г/моль=39,2 г

M(Cr2(SO4)3)=52*2+(32+16*4)*3=392г/моль