Скільки грамів солі Na Cl треба взяти,щоб створити 200 г розчину,в якому Na Cl складає 0,9%

срочно!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дущенко Семён.

Ответ:

Объяснение:

m(вещества) = m(pacтвора)*ω(вещества) = 200*0,009 = 1,8 г