2. Виконати завдання * Дано ряд речовин:Са(NО3), Н2S04, Са(ОН)2, SiО2, Са, А1(0Н)2, Н8, СаО,

РеS04, Р205Випишіть речовини, що утворюють генетичний ряд; складіть схему цього зв’язку, напишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна його здійснити.* Прочитати хімічні формули і дати назви речовинамCu(OH)2 ,Na2O ,P2O5 , HNO3 , AL2(SO4)3, KOH ,HCIFe(OH)3 , K2O ,CO2 , HCI , Zn3(PO4)2, Ba(OH)2, HNO3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.

Ответ:

Ca, CaO, Са(ОН)2, Са(NО3)2

2Са+O2=2CaO

CaO+Н2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2 +2НNO3=Ca(NO3)2 +2Н2O