Са(NО3), Н2S04, Са(ОН)2, SiО2, Са, А1(0Н)2, Н8, СаО, РеS04, Р205 Випишіть речовини, що утворюють

генетичний ряд; складіть схему цього зв’язку, напишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна його здійснити.Я не понимаю помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Глущук Даша.

Ответ:

Ca, CaO, Ca(OH)2, Са(NО3)2

2Ca+O2=2CaO

CaO+H2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2+2HNO3=Са(NО3)2+2H2O