Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, який утворюється в результаті змішування

60 г цукру і 340 г води(15%).​

Ответы на вопрос

Отвечает Калмыков Вася.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 60 г

m(р-ля) = 340 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 60 + 340 = 400 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 60 / 400  *100% =15%