Обчисліть масу сульфатної кислоти, що реагує з кальцій гідроксидом масою 44,4 г (якщо відповідь

буде неповна, або беззмістовна, то заблокую)даю 40 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.

Ответ: 58,8 г

Дано:

m(Ca(OH)2) = 44,4 г

m(H2SO4)-?

Объяснение:

M(Ca(OH)2) = 74 г/моль

n(Ca(OH)2) = m/M = 44,4 г/74 г/моль = 0,6 моль

M(H2SO4) = 98 г/моль

Складаємо РХР:

Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4 + 2H2O

З РХР бачимо, що n(H2SO4)=n(Ca(OH)2)

n(H2SO4) = 0,6 моль

m(H2SO4) = n*M = 0,6 моль*98 г/моль = 58,8 г

Відповідь: 58,8 г

Отвечает Мишарин Михаил.

Ответ:

58,8 грамм

Объяснение:

H2SO4 + Ca(OH)2 = CaSO4 + 2H2O

x грам H2SO4 реагирует с 44,4 грам Ca(OH)2

98 грам H2SO4 по уравнению реагирует с 74 грам Ca(OH)2

 \frac{x}{98}  =  \frac{44.4}{74}

74x = 98*44.4

x = 58.8 грам

відповідь: маса сульфатної кислоти 58.8 грам