В якому співвідношенні мас необхідно взяти чисті речовини мідь і Кисень, щоб вони прореагували без

залишку з утворенням купрум(ІІ) оксиду? 6. Обчисліть масові частки елементів в оцтовій кислоті С2Н4О2, ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Объяснение:

Розв’язання:

Формула купрум(ІІ) оксиду, тобто

1 атом Cu і 1 атом O, отже,

m(Cu):m(O)=Ar(Cu):Ar(O),

m(Cu):m(O)=64:16,

m(Cu):m(0)=4:1.

Відповідь: чисті речовини купрум та кісня для утворення купрум оксиду(2) необхідно взяти у співвідношенні 4:1.

Завдання 6.

Молярна вага оцтової кислота

М(C2H4O2)=2×12+1×4+2×16=60г/моль

ω(A) = Ar(Э) / Мr(в-ва) 

ω(С) = Ar(Э) · Х / Мr(в-ва) =12×2÷60=0.4 или 40%

ω(Н) = Ar(Э) · Х / Мr(в-ва) =4×1 ÷60= 0

0667 или 6.67%

ω(О) = Ar(Э) · Х / Мr(в-ва)= 16×2÷60=0.533 или 53.33%