В якому співвідношенні мас необхідно взяти чисті речовини мідь і Кисень, щоб вони прореагували без

залишку з утворенням купрум(ІІ) оксиду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Кирилл.

Ответ:

m(Cu) / m(O₂) = 4 / 1.

Объяснение:

2Cu + O₂ ⟹ 2CuO

Пусть m(Cu) = 64 г, тогда m(O₂) = 64 г · 32 г/моль / (2 · 64 г/моль) = 16 г,

тогда m(Cu) / m(O₂) = 64 г / 16 г = 4 / 1.