яка маса осаду барій сульфату та яка кількість речовини калій хлориду утвориться внаслідок

взаємодії барій хлориду масою 62,4 г з надлишком розчину калій сульфату​

Ответы на вопрос

Отвечает Верясова Светлана.

Відповідь:

BaCI2+K2SO4=BaSO4+2KCI

M(BaCI2)=207г/моль

M(BaSO4)=233г/моль

n(BaCI2)=62,4/207=0,3моль

nBaCI2:nBaSO4:nKCI=1:1:2

n(BaSO4)=0,3моль

m(BaSO4)=233*0,3=69,9г

n(KCI)=0,3*2=0,6моль

Пояснення: