Визначити масові частки елементів P2O5​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

Объяснение:

Mr(P2O5) = 31*2 +16*5 =142

W(P) = Ar(P) *n / Mr(P2O5)  *100% = 31*2 / 142  *100% =44%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(P2O5) *100% = 16*5 / 142  *100% = 56%