Яку масу залізної окалини (г; до десятих) можна одержати при спалюванні заліза масою 33,6 г? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Погорелов Антон.

...... .... ......... . ........


Отвечает Комаров Егор.

Ответ:

3Fe+2O2=Fe3O4

Аr(Fe)=56, а так як атомів Феруму 3 отримуємо: 56×3=168

Mr(Fe3O4)=56×3+16×4=232

Складемо пропорцію: 33.6/168=х/232;

х=46.4 г

Відповідь: m(Fe3O4) 46.4 г