Наведіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення

p-ca3p2-ph3-p2o5-k3po4-ca(po4)2

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Данил.

Ответ:

2P + 3Ca = Ca3P2

Ca3P2 + 6HOH = 3Ca(OH)2 + 2PH3

2PH3 + 4O2 = P2O5 + 3H2O

P2O5 + 6KOH = 2K3PO4 + 3H2O

2K3PO4 + 3CaCl2 = Ca3(PO4)2