у першу пробірку наливаємо розчину натрій карбонату об'ємом 1 мл , у другу пробірку насипаємл

шпателем невелику кількість кальцій карбонату . До обох пробірок обережно доливаємо хлориду кислоту об'ємом 1 мл . Що відбудеться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Снежана.

Відповідь:

Na2CO3+2HCI=2NaCI+CO2+H2O

CaCO3+2HCI=CaCI2+CO2+H2O

В обох пробірках виділятиметься газ. Вуглекислий газ

Пояснення: