Відносна густина невідомого газу за озоном - 1,5. Обчислити відносну густину цього газу за киснем.


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллов Егор.

Ответ:

2,
D=M1/M2=M (O3)/M (O2)=48г(моль/32г (моль=1,5 за киснем (O2)

Объяснение: