Згорів метанол масою 6,4 г. який об'єм вуглекислого газу виділився? аж очень надо​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Дано:

m( CH3OH)= 6,4 г.

Знайти: V(CO2)-?

Розв'язок:

2CH3OH + 3O2 2CO2+4H2O.

Mr(CH3OH)×2 = 2×( 12+3+16+1)= 64 г/моль.

Vm (CO2)×2 = 2 ×22,4= 44,8 л/моль.

.x= (6,4×44,8): 64 = 4,48 л.