СРОЧНО!! Маса амоніаку NH3 дорівнює 646 г. Обчисли, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.

У відповіді запиши число, через кому, з точністю до десятих. Наприклад: 45,6.

Ответы на вопрос

Отвечает Брагин Илья.
M(NH₃)=14+3=17
n=m/M
n=646/17 = 38 моль
V(NH₃) =n*Vm
V(NH₃) = 38 * 22,4 = 851,2 л