розрахуйте масу, кількість молекул та кількість речовини для азоту (N2) об'єм якого за нормальних

умов становить 16,8л

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.
N(N2)=V/Vm=16,8/22,4=0,75 моль. Кількість речовини
m(N2)=n*M=0,75*28=21 г маса
N(N2)=n*Na=0,75*6,02*10^23=4,515*10^23 молекул