Обчисліть молярну масу H2S, якщо відносна густина його за амоніаком (NH3) дорівнює 2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тананєєв Ярослав.
Дано:
D(H2S)NH3= 2
Знайти:
M(H2S)-?
Розв’язання
D=M(H2S)/M(NH3)
M(H2S)= D*M(NH3)
M(NH3)=14+3*1= 17 г/моль
M(H2S)=2*17= 34 г/моль

Відповідь: M(H2S)=34 г/моль