Обчисліть масу нітратної кислоти, що може прореагувати з ферум(III) оксидом масою 60 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жардан Диана.

Ответ:

141,75 грамма

Объяснение:

Fe2O3 + 6HNO3 = 2Fe(NO3)3 + 3H2O

M(Fe2O3)=160 г/моль M(HNO3)=63 г/моль

n(Fe2O3)=60/160=0,375 моль

n(HNO3)=6n(Fe2O3)

m(HNO3)=0.375*6*63=141,75 грамма