Який об'єм водню виділиться під час взаємодіі 8.2 г eтанолу з натрієм?СРОЧНО!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Дано:
m(C2H5OH) = 8,2 г
Знайти: V(H2) - ?

Розв'язок:
2C2H5OH + 2Na → 2C2H5ONa + H2

n(C2H5OH) = 8,2/46 = 0,17 моль
n(H2) = 0,17/2 = 0,085 моль
V(H2) = 0,085 x 22,4 = 1,904