2) У якій масі води потрібно розчинити 95 г фруктози, щоб виготовити розчин із масовою часткою цієї

речовини 32%? 3) Змішали 400 г розчину сахарози з масовою часткою сполуки 55% і 130 г розчину сахарози з масовою часткою сполуки 8%. Обчисліть масову частку вуглеводу в утвореному розчині. 4) Визначте, який об'єм вуглекислого газу виділиться при спалюванні етанолу масою 29г ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Матюсов Данил.

Ответ:

Дано:

m(р-ну) = 95г

w(р-ни) = 0,32%

Знайти:

m(р-ну) - ?

Розв'язок:

w(р-ни) = m(р-ни)/m(р-ну)

m(р-ну)= m(р-ни)/w(р-ни)

m(р-ну) = 95/0,32 = 297г

m(води) = 297 - 95 = 202г

Дано:

m(р-ну) = 400г

m(р-ну) = 130г

w(р-ни) = 0,55%

w(р-ни) = 8%

Знайти:

m(р-ну) - ?

Розв'язок:

m(р-ну) = 400 x 0,55 = 220г

m(р-ну) = 130 x 0,08 = 10,4г

m(р-ну) = m(р-ну) + m(р-ну) = 220 + 10,4 = 230,4г

m(р-ну) = m(р-ну) + m(р-ну) = 400 + 130 = 530г

w(р-ни) = m(р-ну)/m(р-ну) x 100% = 230,4/530 x 100% = 0,43%

Дано:

m(C2H5OH) = 29г

Знайти:

V(CO2) - ?

Розв'язок:

C2H5OH + 3O2 → 2CO2 + 3H2O

x = 29 x 44,8/46 = 28,24л

Дано:

m(C6H12O6) = 0,7 кг

Знайти:

u(C6H12O6) - ?

Розв'язок:

u = m/M = 700/180 = 3,8 моль