9. Визначте, яке iз запропонованих рiвнянь реакцій є окисно-відновним. Підберіть і розставте

коефіцієнти за допомогою електронного балансу: a) BaCl2+ H2SO4 → BaSO4 + HCI б) Fe + H2SO4 → Fe2(SO4)3 + H2​

Ответы на вопрос

Отвечает Колган Михаил.

Ответ:

Б)

0 +1 +6 -8 +2 +6 -8 0

2Fe + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 3H2 (стрілка поверх, тому що газ)

Fe 0 - 3e = Fe +3 - окисление

2H + 1e = H2 0 - восстановление