Допоможіть будь ласка!!!! Здійсніть перетворення. Розставте коефіцієнти та вкажіть їх суму.

C2H5OH - CO2 - C6H12O6 - C2H5OH

Ответы на вопрос

Отвечает Исабеков Айбол.

Ответ:

 3O2 + C2H5OH → 3H2O + 2CO2

Сума: 3+1+3+2=9

2CO2 + 2C2H5OH → C6H12O6

Сума: 2+2+1=5

C6H12O6 → 2CO2 + 2C2H5OH

Сума: 1+2+2=5