Урiвняйте рiвняння реакції, запишть суму коефіцієнтів AlBr3 + Cl2 → AlCl3 + Br2 →​


Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Снежана.

Ответ:

2AlBr3+3Cl2=2AlCl3+3Br2

сумма коэффициентов:10

Отвечает Муравьёв Константин.
2AlBr3+3CI2=2AlCI3+3Br2

Сума коефіцієнтів: 2+3+2+3=10