Визначити об'єм газу, який утвориться під час взаємодії Н2SO4 з Na масою 6,9г


Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Кристина.

Відповідь: об'єм водню 3.36 л

Пояснення:

H2SO4 + 2Na = Na2SO4 + H2

n(Na) 6.9/23 = 0.3 моль

n(H2) = 0.3 *1 / 2 = 0.15 моль

v(H2) = 0.15 * 22.4 = 3.36 л