Даю 100 баллов!!! Які речовини будуть реагувати з хлоридною кислотою А) Н2О; Б) ВаO ; В) Zn; Г)

HNO3; Д) Fe(OH)3; Е) CO2. З поданого переліку речовин виписати окремо формули нерозчинних основ. Дати їм назви. CuS, Mn(OН)2, NaOH, CaCO3, CuOН, H3PO4, Ca(OH)2, Fe(OH)2,KOH, HNO3,Zn(OH)2, Mg(NO3)2, Ba(OH)2, Al(ОН)3. Урівняйте рівняння реакції, вкажіть суму коефіцієнтів: Na3PO4+ Ba(NO3)2 = Ba3(PO4)2 + NaNO3​

Ответы на вопрос

Отвечает Бучковская Анфиса.

Объяснение:

Б) BaO

BaO+2HCl=BaCl2+H2O

В) Zn

Zn+2HCl=ZnCl2+H2

Д) Fe(OH)3

Fe(OH)3+3HCl=FeCl3+3H2O

Mn(OH)2 - гідроксид манганцю (ІІ), СuOH - купрум гідроксид, Ca(OH)2 - малорозчинна основа, кальцій гідроксид, Fe(OH)2 - ферум (ІІ) гідроксид, Zn(OH)2 - цинк гідроксид, Al(OH)3 - алюміній (ІІІ) гідроксид

2Na3PO4+3Ba(NO3)2=Ba3(PO4)2+6NaNO3

Сума коефіцієнтів - 12