Визначте масову частку речовини в розчині, одержаному розчиненням 54,75 г речовини в 445,25 г

води.

Ответы на вопрос

Отвечает Жиряков Андрей.

Объяснение:

m (розчину) = 54,75 + 445,25 = 500

m.p (речовини) = (54,75÷500)×100% = 10,95% (11%)