До розчину 250г з масовою часткою 32% досипали 30г солі. Обчислити масову частку в новому розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Відповідь:

w = m(реч)/m(розч) * 100% = 110/280 * 100% = 39%

Пояснення: