2 часть самостоятельной работы, помогитее!! 4. До розчину магній хлориду MgCl2 масою 200 г із

масовою часткою речовини 4 % додали ще 5 г цієї речовини. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині.5. Маючи калій, отримати калій гідроксид (віртуально). Написати відповідні рівняння реакцій.6. Маючи сірку, отримати сульфатну кислоту (віртуально). Написати відповідні рівняння реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мугитян Ольга.
4. 4% - це 0,04 у частках одиниці.
2) Визначимо концентрацію нового розчину через Х.
При додаванні речовини маса розчиненої речовини збільшується на 5 грамів, але й маса розчину збільшується також на 5 грамів.
На підставі всього вищевикладеного складаємо рівняння:
0,04 * 200 + 5 = Х * (200 + 5)
8 + 5 = 205Х
205Х = 13
Х =  0,0634 ( або 6,34%)
5. 2K+2H2O=2KOH+H2
6. SO3 + H2O=H2SO4