Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення: Сa → CaO → Ca(NO3)2 →

Ca(OH)2 → CaCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Бекарыстанов Нурасыл.

Ответ:

1. 2Ca + O2 = 2CaO

2. CaO + HNO3 = Ca(NO3)2

3. Ca(NO3)2 + 2NaOH = Ca(OH)2 + 2NaNO3

4. Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O