7.1.4. Яку масу капій хлориду потрібно використати для одержання розчину солі масою 200 г з

масовою часткою речовини 30? 7.1.5. В якому масовому відношенні потрібно змішати розчини натрий гид 7.1.5. В якому масовому відношенні потрібно змішати розчиви натрий гід- роксиду з масовимк частками речовини 10% та 60%, щоб одержати розчин дугу з масовою часткою речовини 40%? 7.1.6. Як приготувати 600 г розчину натрiй хлориду з масовою часткою солі 0,2, використавши для цього розчин солі з масовою часткою речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Хомутова Виктория.

Объяснение:

KCl

Массовая часть:0,3

m=200×0,3=60

Нужно использовать:200-60=140

m(KCl)=60 г,m(NaCl)=140 г