Прошу допоможіть по хімії ! відносна молекулярна маса речовин: P2O5  NaNO3 

Ca3N2   NH3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

Объяснение:

Mr(P2O5) = 31 * 2 + 16 * 5 = 142

Mr(NaNO3) = 23 + 14 + 16 * 3 = 85

Mr(Ca3N2) = 40 * 3 + 14 * 2 = 148

Mr(NH3) =  14 + 3 * 1 = 14 + 3 = 17