Розрахуйте відносну молекулярну масу для речовин: а) натрій карбонату Na2CO3 б) речовини

"магній-ен-о-три-двічі"

Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Ярослав.

Відповідь:

а) Mr( Na2CO3)=23*2+12+16*3=106

б) Mr(Mg(NO3)2)=24+2*(14+3*16)=148

Пояснення: