9. Обчисліть відносну густину нітроген (1) оксиду N20 за воднем. 10. 10. Обчисліть кількість

речовини 39 г аломіній гідроксиду A1(OH)3. помогите , срочна нада

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Даша.

Объяснение:

9. Обчисліть відносну густину нітроген (1) оксиду N20 за воднем.

M(N2O)=2•14+16=44 г/моль

M(H2)=2•1=2г/моль

D= M(N2O)/M(H2)=44/2=22

10. Обчисліть кількість речовини 39 г алюміній гідроксиду Al(OH)3.

M(Al(OH)3)=27+(16+1)•3=27+51=78г/моль

n(Al(OH)3)=m/M= 39/78=0.5моль