Маса газу дорівнює 60 г, його об’єм за нормальних умов дорівнює 44,8 л. Визначити його відносну

густину за повітрям.

Ответы на вопрос

Отвечает Репина Маша.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини:

n(газу) = V(газу) /Vm = 44,8/22,4 = 2 моль

Вичислимо молярну масу газу:

М(газу) = m(газу)/n(газу) = 60/2 = 30 г/моль

Визначимо його відносну густину за повітрям:

М(повітря) = 29 г/моль

D(повітрям) = М(газу)/М(повітря)  = 30/29 = 1,034